W związku z podwyżką cen pakietów szybowych oraz profili okiennych wprowadzonych przez naszych dostawców zachęcamy do zamówienia okien przed 18 października 2021. Zarezerwuj cenę przed podwyżką.

Streamline AD 5K

Okna Profile Salamander Streamline AD 5K

Najpiękniejsza strona komfortu mieszkania

Ten, kto ceni najwyższy komfort mieszkania, znajdzie dla siebie w systemie Salamander Streamline optymalne rozwiązanie. Serie profili Streamline AD łączy w sobie maksymalne bezpieczeństwo, wysoką izolację termiczną i akustyczną.

Dodatkowo, odporne na działanie różnych czynników zewnętrznych oraz łatwe w czyszczeniu powierzchnie okien, wyprodukowane z tworzyw sztucznych Salamander, tworzą nowe standardy w zakresie długiej żywotności i pielęgnacji powierzchni stolarki. To wszystko, by zapewnić maksymalny komfort mieszkania.

Aby było nam przyjemnie w domu

System Salamander Streamline AD to idealny wybór dla wszystkich tych, którzy chcą zafundować swoim czterem ścianom stolarkę o wysokich walorach estetycznych. Szeroka oferta profili daje wiele możliwości budowy okien i pozwala na stworzenie z Twojego domu stylowego zakątka.

Dodatkowo profile Salamander Streamline AD zadbają o przytulną atmosferę i przyczynią się do znacznej redukcji kosztów zużycia energii. Najnowocześniejsza technika okienna profilu pięciokomorowego Streamline AD - to 76 mm głębokości zabudowy i 2 rodzaje uszczelnienia. To wszystko gwarantuje optymalną izolację termiczną i akustyczną jak również najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Szerokość 76 mm
Ilość komór 5
System uszczelnienia Uszczelka
Współczynnik przenikania ciepła 0.70 W/m2K 
Maksymalna izolacyjność akustyczna 47 dB
Współczynnik bezpieczeństwa 8
Ślad węglowy 7
Współczynnik trwałości 9