Schuco LivIngSlide

LivIngSlide okna profile-okienne schuco livingslide

Energia i komfort na plus

W najnowszym systemie podnoszono-przesuwnym zadbano o staranne zabezpieczenie wszystkich elementów konstrukcyjnych, dlatego odpowiada on restrykcyjnym kryteriom stawianym domom wysoko energooszczędnym. Drzwi z szybą mogą osiągać doskonały współczynnik przenikania ciepła, nawet do Uw = 0,8 W/(m2K).

Warianty

LivIngSlide Classic 2 glass okna profile-okienne schuco livingslide

Klasyczny 2 szyby

LivIngSlide Aluminum overlay 2 glass okna profile-okienne schuco livingslide

Z nakładką aluminiową 2 szyby

LivIngSlide Classic 3 glass okna profile-okienne schuco livingslide

Klasyczny 3 szyby

LivIngSlide Aluminum overlay 3 glass okna profile-okienne schuco livingslide

Z nakładką aluminiową 3 szyby

Specyfikacja

ProducentSchuco
MateriałPVC
Szerokość82 mm
Ilość komór5
System uszczelnieniaUszczelki EPDM
Współczynnik przenikania ciepła0.8 W/m2K 
Współczynnik bezpieczeństwa8
Ślad węglowy8
Współczynnik trwałości9

Ochrona przed zimnem

Skrzydła o głębokości 82 mm, wielokomorowe profile, termoizolowany próg i innowacyjne zgrzewalne uszczelki z EPDM zapewniają najlepszą ochronę przed chłodem i kondensacją pary wodnej, nawet w newralgicznej strefie naroży. Materiał, z którego zostały wykonane profile i uszczelki, zachowuje swoje właściwości przez dekady. Drzwi LivIngSlide to inwestycja, która daje długoterminowe korzyści w postaci oszczędności energii i odczuwalnego komfortu użytkowania bez względu na porę roku, nawet w warunkach silnego wiatru z deszczem, a także hałasu z zewnątrz.

Więcej światła i wolności

Drzwi przesuwne LivIngSlide pokazują, że wysoka termoizolacyjność nie wyklucza nowoczesnego, smukłego designu i lepszego dostępu światła dziennego. Smukła konstrukcja drzwi, uszczelki i profile w dopasowanej kolorystyce oraz maksymalne wymiary skrzydeł zapewniają optymalny dostęp światła i komfort.

Uszczelki

Dodatkową korzyść w systemie Schüco LivIngSlide zapewniają termozgrzewalne uszczelki przyszybowe z EPDM, fabrycznie wprowadzone w profil skrzydła. Po zgrzaniu uszczelki są miękkie w narożach wewnętrznych i tym samym zapewniają optymalną szczelność w tym obszarze.

Dostępne kolory

Dodatki

Sprawdź też