W związku z podwyżką cen pakietów szybowych wprowadzonych przez naszych dostawców zachęcamy do zamówienia okien przed 31 stycznia 2022. Zarezerwuj cenę przed podwyżką.

Andrzej Gieniec

Andrzej Gieniec

CEO

Andrzej to miłośnik technologii, który nigdy nie przestaje szukać nowych rozwiązań. Jego pasją jest technologia, którą zaraża każdego kto z nim miał okazję pracować. Wiedza i doświadczenie w technologiach, designu produktów, UI/UX, procesów produkcji oraz zarządzania pozwalają mu zamieniać niemożliwe w możliwe.

Andrzej, będąc dzieckiem rozebrał auto zdalnie sterowane, ponieważ chciał zrozumieć jak działają fale radiowe.

Michal Pazucha

Michał Pażucha

Logistics Director

Michał ukończył studia wyższe z Handlu Zagranicznego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Jako osoba odpowiedzialna za marketing i technologię przywiązuje ogromną wagę do szczegółów, detali oraz kompozycji. Zaangażowanie oraz laserowe skupienie uwagi na cele projektów urzeczywistnia wizję całego Teamu.

Michał jest śpiochem - uwielbia zarywać noce i spać do południa. (dopisek od teamu: w weekendy!)

Karolina Juszczyk

Karolina Juszczyk

Sales Manager

Karolina pomimo wieloletniego doświadczenia w branży budowlanej ciągle rozwija swoje skrzydła w sprzedaży okien, drzwi i bram. Do pracy podchodzi z pełnym zaangażowaniem i nieposkromioną energią. Zawsze w swoich zadaniach najpierw szuka najtrudniejszych pytań. Jej najnowszą pasją jest kodowanie w Javascript.

Karolina po pracy uwielbia spędzać czas w kuchni, a najbardziej lubi robić pierogi (z cienkim ciastem) swoim córkom.

Michal Pazucha

Kinga Janczarska

Account Manager

Obsługa klienta to jest coś co sprawia Kindze najwięcej przyjemności. Najważniejsze dla niej to widzieć, zadowolenie i uznanie w oczach klientów oraz teamu. Dlatego Kinga robi wszystko na 100% oraz "nic co ludzkie nie jest jej obce".

Najwięcej radości sprawia Kindze pieczenie tortów i wszelkich słodkości. Uwielbiam je robić, a najbardziej patrzeć na uśmiech osób które je jedzą.

Andrzej Gieniec

Oliwia Dziadosz

Account Manager

Oliwia jest bardzo ambitna. Poradzi sobie z każdym zadaniem. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Czuje się jak ryba w wodzie podczas rozmowy z klientem. Improwizacja to jej drugie imię i nawet gdy czegoś nie wie, zawsze znajdzie odpowiedź na pytanie.

Oliwia uwielbia filmy kryminalne, a w dzieciństwie chciała zostać detektywem. Dlatego, mimo słabego wzroku, nic się przed nią nie ukryje!

Andrzej Gieniec

Dominika Gansel

Marketing Specialist

Dominika to osoba bardzo otwarta, lubiąca uczyć się nowych rzeczy. Swoje doświadczenie w marketingu budowała w agencjach marketingowych. Jest wielką fanką nowinek technologicznych oraz marketingowych. Kreatywna osoba, nie bojącą się realizować najbardziej szalonych pomysłów.


Życie na zajawce to jej życiowe motto. W wolnych chwilach doskonali swoje umiejętności kulinarne oglądając Roberta Makłowicza.


Chcesz dołączyć do najszybciej rozwijającej się firmy w Polsce południowej? Napisz do nas.