Team Andrzej Gieniec

Andrzej Gieniec

CEO

Andrzej to miłośnik technologii, który nigdy nie przestaje szukać nowych rozwiązań. Jego pasją jest technologia, którą zaraża każdego kto z nim miał okazję pracować. Wiedza i doświadczenie w technologiach, designu produktów, UI/UX, procesów produkcji oraz zarządzania pozwalają mu zamieniać niemożliwe w możliwe.

Andrzej, będąc dzieckiem rozebrał auto zdalnie sterowane, ponieważ chciał zrozumieć jak działają fale radiowe.

Team Michał Pażucha

Michał Pażucha

Logistics Director

Michał ukończył studia wyższe z Handlu Zagranicznego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Jako osoba odpowiedzialna za marketing i technologię przywiązuje ogromną wagę do szczegółów, detali oraz kompozycji. Zaangażowanie oraz laserowe skupienie uwagi na cele projektów urzeczywistnia wizję całego Teamu.

Michał jest śpiochem - uwielbia zarywać noce i spać do południa. (dopisek od teamu: w weekendy!)

Team Karolina Juszczyk

Karolina Juszczyk

Sales Manager

Karolina pomimo wieloletniego doświadczenia w branży budowlanej ciągle rozwija swoje skrzydła w sprzedaży okien, drzwi i bram. Do pracy podchodzi z pełnym zaangażowaniem i nieposkromioną energią. Zawsze w swoich zadaniach najpierw szuka najtrudniejszych pytań. Jej najnowszą pasją jest kodowanie w Javascript.

Karolina po pracy uwielbia spędzać czas w kuchni, a najbardziej lubi robić pierogi (z cienkim ciastem) swoim córkom.

Team Kinga Janczarska

Kinga Janczarska

Account Manager

Obsługa klienta to jest coś co sprawia Kindze najwięcej przyjemności. Najważniejsze dla niej to widzieć, zadowolenie i uznanie w oczach klientów oraz teamu. Dlatego Kinga robi wszystko na 100% oraz "nic co ludzkie nie jest jej obce".

Najwięcej radości sprawia Kindze pieczenie tortów i wszelkich słodkości. Uwielbiam je robić, a najbardziej patrzeć na uśmiech osób które je jedzą.

Team Oliwia Dziadosz

Oliwia Dziadosz

Account Manager

Oliwia jest bardzo ambitna. Poradzi sobie z każdym zadaniem. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Czuje się jak ryba w wodzie podczas rozmowy z klientem. Improwizacja to jej drugie imię i nawet gdy czegoś nie wie, zawsze znajdzie odpowiedź na pytanie.

Oliwia uwielbia filmy kryminalne, a w dzieciństwie chciała zostać detektywem. Dlatego, mimo słabego wzroku, nic się przed nią nie ukryje!

Team Jakub Nędza

Jakub Nędza

Account Manager

Kuba posiada długoletnie doświadczenie w handlu i kontakcie z klientem. Prywatnie miłośnik sportu i rekreacji. Wolne chwile lubi spędzać na siłowni, gdzie ciagle szuka kolejnych ścieżek rozwoju. Jest człowiekiem otwartym, dlatego bez problemu dogaduje się z każdą osobą.


Źyciowe motto Kuby to: "Motywacja do wygranej jest ważna, ale motywacja do przygotowania się jest niezbędna".

Team Aleksandra Krok

Aleksandra Krok

Account Manager

Ola jest osobą, która lubi wyzwania. Nie strasznej jej żadne ryzyko oraz nowe doświadczenia. Jest miła i zawsze uśmiechnięta, dzięki czemu kontakt z klientem nie sprawia jej trudności. Znakomicie radzi sobie w pracy zespołowej oraz do każdego powierzonego zadania podchodzi z zaangażowaniem.


Sen z powiek spędza jej czytanie książek kryminalnych oraz oglądanie horrorów.

Team Klaudia Szafrańska

Klaudia Szafrańska

Graphic Designer

Klaudia najlepiej zawodowo realizuje się w grafice komputerowej zarówno w przestrzeni 3D jak i na płaszczyźnie 2D. W pracy dąży aby jej projekty były bardzo dobrej jakości.

 


W wolnych chwilach spędza czas z dobrą książką w ręku lub przemierza górskie szlaki,
ale największą jej pasją jest malarstwo.

Chcesz dołączyć do najszybciej rozwijającej się firmy w Polsce południowej? Napisz do nas.