W związku z podwyżką cen pakietów szybowych oraz profili okiennych wprowadzonych przez naszych dostawców zachęcamy do zamówienia okien przed 18 października 2021. Zarezerwuj cenę przed podwyżką.

Andrzej Gieniec

Andrzej Gieniec

CEO

Andrzej to miłośnik technologii, który nigdy nie przestaje szukać nowych rozwiązań. Jego pasją jest technologia, którą zaraża każdego kto z nim miał okazję pracować. Wiedza i doświadczenie w technologiach, designu produktów, UI/UX, procesów produkcji oraz zarządzania pozwalają mu zamieniać niemożliwe w możliwe.

Andrzej, będąc dzieckiem rozebrał auto zdalnie sterowane, ponieważ chciał zrozumieć jak działają fale radiowe.

Karolina Juszczyk

Karolina Juszczyk

Operations Director

Karolina pomimo wieloletniego doświadczenia w branży budowlanej ciągle rozwija swoje skrzydła w sprzedaży okien, drzwi i bram. Do pracy podchodzi z pełnym zaangażowaniem i nieposkromioną energią. Zawsze w swoich zadaniach najpierw szuka najtrudniejszych pytań. Jej najnowszą pasją jest kodowanie w Javascript.

Karolina po pracy uwielbia spędzać czas w kuchni, a najbardziej lubi robić pierogi (z cienkim ciastem) swoim córkom.

Michal Pazucha

Michał Pażucha

Marketing Director

Michał ukończył studia wyższe z Handlu Zagranicznego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Jako osoba odpowiedzialna za marketing i technologię przywiązuje ogromną wagę do szczegółów, detali oraz kompozycji. Zaangażowanie oraz laserowe skupienie uwagi na cele projektów urzeczywistnia wizję całego Teamu.

Michał jest śpiochem - uwielbia zarywać noce i spać do południa. (dopisek od teamu: w weekendy!)

Chcesz dołączyć do najszybciej rozwijającej się firmy w Polsce południowej? Napisz do nas.