Wizja

Zrobimy wszystko by dostarczać najwyższej jakości okna PCV, drewniane oraz aluminiowe najtaniej w Polsce. Kupując okna, drzwi oraz bramy prosto z fabryki, dostają państwo gwarancję najniższej ceny.

Firma

Feneste to ponad 25 lat doświadczenia w branży stolarki okiennej, ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ opinie oraz nagrody. Nasza specjalność to profile Aluplast oraz Veka. Zapytaj o nasz cennik okien, poznaj nasz team.

Kolor

Kolory

Profil

Profile

Typ

Typy

Szyby

Szyby

Dodatki

Dodatki

Kamil Kluczewski
Kamil Kluczewski
2022-01-10
Polecam firmę. Dbają o klienta, interesują się nim, wzorowy kontakt. Są pomocni w każdej kwestii. Polecam jeszcze raz. ?
Zigi
Zigi
2022-01-10
E.R. Górscy
E.R. Górscy
2021-12-17
Marek Hajduk
Marek Hajduk
2021-11-19
Zakup bramy garażowej. Precyzyjny montaż. Miła i rzetelna obsługa. Czas oczekiwania zależny od producenta bramy i czasu jej produkcji.
Michal Golonka
Michal Golonka
2021-11-18
Firma istnieje 🙂 zamontowali mi okno dźwiękoszczelne dość tanio i szybko
Piotr Necek
Piotr Necek
2021-11-18
Super ekipa montażystów. Szybko, solidnie i czysto. Dla mnie bomba.
Grażyna Rogóż
Grażyna Rogóż
2021-11-13
B O
B O
2021-11-03
Polecam firmę Feneste. Super obsługa dobry i w przystępnej cenie produkt a co najważniejsze szybka dostawa. Jako jedyni dostarczyli okna w 16 dni. Pozdrawiam
Zuzanna Korus
Zuzanna Korus
2021-10-28
Polecam!!! Nie naciągali mnie na zbędne rozwiązania, potrafili uczciwie stwierdzić do czego warto dopłacić, a na czym lepiej zaoszczędzić. Cały proces sprzedażowy, umowa i formalności był bardzo sprawny. Zamówienie i montaż terminowy. Pozdrawiam
Jakub Przetocki
Jakub Przetocki
2021-10-27
Świetny kontakt, fachowa pomoc, zamówienie zrealizowane szybko i sprawnie. Ekipa montażowa wysłana przez firmę Feneste była bardzo dobrze zorganizowana, profesjonalna i dokładna. Polecam.

Pasja

Nasze produkty to nasza pasja, 25+ lat doświadczenia oraz siła sławnych na świecie polskich technologii. Rozwiązania Feneste zapewnią doskonałą jakość, atrakcyjne ceny prosto od producenta oraz najwyższe europejskie standardy.

 

Używamy ciasteczek cookies oraz twojej nieprecyzyjnej lokacji, tylko po to by Tobie było łatwiej używać naszą stronę. Nie zbieramy żadnych danych personalnych. Jeżeli nie zgadasz się z naszą polityką prywatności prosimy o rozłączenie się. Bardzo dziękujemy.